ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY

 a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vagyonkezelésében lévő

gépjárművek

értékesítésének árveréséhez

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság (9024 Győr, Szent Imre út 2-4., a továbbiakban Kiíró) a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény, az állami vagyonról szóló 2007. évi CVI. törvény és az állami vagyonnal való gazdálkodásról szóló 254/2007. (X. 4.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kormányrendelet) vonatkozó fejezetei alapján - figyelemmel a Kiíró és a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. által 2018. május 28. napján megkötött 08000/1897-3/2018. ált. számú megbízási szerződésben foglaltakra - nyilvános, egyenkénti árverésen értékesíti a Magyar Állam tulajdonában és a Kiíró vagyonkezelésében lévő alábbi vagyonelemeket (használatból kivont alábbi gépjárművek) (továbbiakban ingóságok).

GÉPJÁRMŰ ÁRVERÉSI LISTA

Ssz.:

Forgalmi rendszám:

Gyártmány, típus:

Jellemzők

Kategória

Alvázszám:

Motorszám:

Össz. km. (üzemóra)

Gyártási év:

Műszaki érv.:

Az bizottság által javasolt licit kikiáltási ár.                (Ft)

Árverési biztosíték kerekítve (5%, minimum:5000,- Ft)

1.

GMJ167

Opel Astra F

1.6 GL

M1 - Személygépkocsi

W0L0TFF68WS108001

X16SZR02G3925

218 000

1998

2014.09.17

40 000

5 000

2.

HJP822

Fiat Ducato

2.8 TD

M1 - Személygépkocsi

ZFA23000005855250

81404322102956700

271 504

2000

2020.10.05

390 000

20 000

3.

MID136

Lada Niva

1.7i

M1 - Személygépkocsi

XTA212140Y1519226

212145987450

123 380

2000

2014.07.18

120 000

5 000

4.

HNK596

VW T4

egyéb

M1 - Személygépkocsi

WV2ZZZ70Z2X066177

ABL291660

273 845

2001

2021.11.18

490 000

25 000

5.

HZF694

VW T4

2.5 TDI

M1 - Személygépkocsi

WV2ZZZ70Z2H102480

AXL006503

239 324

2002

2020.07.23

490 000

25 000

6.

KWJ280

Ford Transit

2.2 TDI KOMBI

M1 - Személygépkocsi

WFOSXXTTFS7L58923

QVFA7L58923

261 336

2007

2020.08.23

550 000

30 000

7.

PMA101

Skoda Octavia

1.4 TSI COMBI

M1 - Személygépkocsi

TMBJC9NE8J0146913

CZD834985

29 259

2017

2019.11.03

1 100 000

60 000

8.

MFE879

Skoda Yeti

1.8 TSI

M1 - Személygépkocsi

TMBLB45L0D6009690

CDA329670

163 618

2012

2020.12.04.

710 000

35 000

A fenti ingóságok külön-külön árverési tételként kerülnek értékesítésre.

A Kiíró felhívja az árverésen részt venni szándékozókat (továbbiakban: árverező, árverési vevők), hogy az ingóságok lehetnek üzemképtelen, sérült, hiányos állapotúak, jelenlegi állapotukban közúti közlekedésre alkalmatlanok, forgalomból ideiglenesen kivontak, kulcsok és egyéb tartozékok hiányosak lehetnek. A Kiíró kéri az árverezőket, hogy az ingóságok megtekintése során különös tekintettel ellenőrizzék a gépjárművek egyedi azonosítóit, alkatrészeinek, tartozékainak meglétét, esetleges hiányát. Tegyenek meg mindent annak érdekében, hogy az ingóságok állapotát és a fellelhető lényeges információkat megismerjék. Ezek tudatában tegyenek vételi ajánlatot, ugyanis az ezekből eredő valamennyi kockázat az árverezőt terheli. A Kiíró az árverésen értékesített ingóságok tekintetében az ingóságokra jótállást, kellékszavatosságot nem vállal. A vételi ajánlatot ennek ismeretében tegyék meg az árverezők.

Az árverés nyilvános, az árverés lebonyolítása közjegyző jelenlétében kerül sor. Az árverést a Kiíró alkalmazottja folytatja le. A Kiíró az árverés megkezdésekor ismerteti az árverés részletes feltételeit, a lebonyolítás rendjét.

Kiíró tájékoztatja az Árverezőket, hogy az árverési hirdetményben szereplő ingóságok per-, igény- és tehermentesek.

  • Az árverés helye:

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság, 9024 Győr, Zrínyi utca 54. szám alatti objektuma (Győri Rendőrkapitányság)

  • Az árverés időpontja:

2020. október 21. (szerda) 10:00 órától

Árverési regisztráció kezdete: 2020. október 21. (szerda) 09:30 órától

Feltöltés ideje: 2020. október 09.
Utoljára módosítva: 2020. október 09.